Шановні друзі і шанувальники
образотворчого мистецтва!

Художник ВОЛОДИМИР СЛЄПЧЕНКО запрошую Вас на відкриття персональної виставки і презентацію альбому «Обрані часом»

в Національному музеї літератури України
14 травня 2014 року о 16:00
за адресою: вулиця Богдана Хмельницького, 11, місто Київ

Головний проект виставки: галерея портретів славетних українців «ОБРАНІ ЧАСОМ»

Мета цього проекту – долучитись до відтворення і розвитку національної патріотичної ідеї української держави шляхом створення великої галереї портретів славетних українців з часів Київської Русі і до нашого часу з використанням біографічних текстів, поданих трьома мовами: українською, російською та англійською.

Проект розрахований на широкий загал в Україні, а особливо дітей і молоді, які, на жаль, дуже мало знають своїх національних героїв.

Серед великої кількості їх імен, посилаючись на архівні, історичні і літературні, а також електронні джерела, я обираю тих, які все своє життя, розум і талант присвятили розвитку науки, культури, мистецтва, філософії, державотворенню і просвітництва в Україні та за її межами, що можуть слугувати прикладом для теперішнього і наступних поколінь українців. Вся серія портретів виконана в новій авторській живописній манері, назва якій «арт-лайн» або мистецтво лінії.

Крім цього експонуються два проекти « Київ як портрет» і «Відгомін прадавніх часів України», в сюжетній основі більшості творів звучить тема історії України і Києва.

Під час відкриття виставки відбудеться концерт музичного дуету: фортепіано – Сергій Кудринецький, скрипка – Оксана Гретчин.